Έντυπα

Αποστολή εντύπων στο e-mail Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε.

Συντονισμός Προγράμματος:

Δρ Έλενα Χριστοφίδου

Phone22402368

Καλυψώ Απέργη

Phone22402475

Μαρία Παπαμιχαήλ

Phone22402346

Δρ Γιώργος Τσαλακός

Phone22402310

Διαδικτυακό Περιβάλλον Μάθησης Π.Ι. - Moodle

Πρόγραμμα Επιμόρφωσης Νεοπροαχθέντων/εισών Διευθυντών/τριών Μέσης Γενικής και Μέσης Τεχνικής και Επαγγελματικής Εκπαίδευσης και Κατάρτισης--ΤΕΤΑΡΤΗ

Πρόγραμμα Επιμόρφωσης Νεοπροαχθέντων/εισών Διευθυντών/Διευθυντριών Δημοτικής, Ειδικής και Προδημοτικής Εκπαίδευσης ΤΕΤΑΡΤΗ

Πρόγραμμα Επιμόρφωσης Βοηθών Διευθυντών/Διευθυντριών Σχολείων Μέσης Γενικής και Μέσης Τεχνικής και Επαγγελματικής Εκπαίδευσης και Κατάρτισης-ΛΕΥ1-ΔΕΥΤΕΡΑ

Πρόγραμμα Επιμόρφωσης Βοηθών Διευθυντών/Διευθυντριών Σχολείων Μέσης Γενικής και Μέσης Τεχνικής και Επαγγελματικής Εκπαίδευσης και Κατάρτισης-ΛΕΥ2-ΤΡΙΤΗ

Πρόγραμμα Επιμόρφωσης Βοηθών Διευθυντών/Διευθυντριών Σχολείων Μέσης Γενικής και Μέσης Τεχνικής και Επαγγελματικής Εκπαίδευσης και Κατάρτισης-ΛΕΜ1-ΤΡΙΤΗ

Πρόγραμμα Επιμόρφωσης Βοηθών Διευθυντών/Διευθυντριών Σχολείων Μέσης Γενικής και Μέσης Τεχνικής και Επαγγελματικής Εκπαίδευσης και Κατάρτισης-ΛΕΥ3-ΠΕΜΠΤΗ

Σημείωση: Διευκρινίζεται ότι οι επιμορφώσεις συνεχίζονται διαδικτυακά, μέσω MSTEAMS. Σε περίπτωση που αλλάξουν οι οδηγίες και οι συναντήσεις θα γίνονται δια ζώσης, τότε θα ισχύουν οι αναγραφόμενες αίθουσες.