Νέος Οδηγός Επαγγελματικής Μάθησης των Εκπαιδευτικών στο σχολείο

Ηλεκτρονική Πύλη Επαγγελματικής Μάθησης

Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να επικοινωνείτε με το Παιδαγωγικό Ινστιτούτο:

email
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

Δρ Μαρία Ηρακλέους

Phone22402387

email This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

Δρ Έφη Παπαριστοδήμου

Phone22402345

email This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

Μαρία Πιτζιολή

Phone22402378

email This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

Χριστίνα Σταύρου

Phone22402377

email This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

Σχολική Χρονιά 2019-2020

  1. Νηπιαγωγείο Αγίου Αθανασίου
  2. Νηπιαγωγείο Δαλίου Α΄- Ανδρέα Παναγίδη
  3. Νηπιαγωγείο Παραλιμνίου Α΄
  4. Νηπιαγωγείο Προδρόμου - Φλωρίδειο
  5. Δημοτικό Σχολείο Αγίας Βαρβάρας
  6. Δημοτικό Σχολείο Αγίας Μαρίνας (Κ.Α΄)
  7. Δημοτικό Σχολείο Αγίας Μαρίνας (Κ.Β΄)
  8. Δημοτικό Σχολείο Αγίου Αντωνίου
  9. Δημοτικό Σχολείο Αγίου Δομετίου Α΄
  10. Δημοτικό Σχολείο Αγίων Ομολογητών (Κ.Α΄)
  11. Δημοτικό Σχολείο Αγλαντζιάς Στ΄
  12. Δημοτικό Σχολείο Έγκωμης Α΄ (Κ.Β΄)
  13. Δημοτικό Σχολείο Ερήμης
  14. Δημοτικό Σχολείο Καϊμακλίου Γ΄ (Κ.Α΄)
  15. Δημοτικό Σχολείο Καλαβασού
  16. Δημοτικό Σχολείο Καπέδων
  17. Δημοτικό Σχολείο Κάτω Πολεμιδιών ΙΖ΄- Μελίνας Μερκούρη
  18. Δημοτικό Σχολείο Κλήρου
  19. Δημοτικό Σχολείο Λεμεσού Δ΄ (Κ.Β΄)
  20. Δημοτικό Σχολείο Λεμεσού Ι΄ (Κ.Β΄) - Χαλκούτσας
  21. Δημοτικό Σχολείο Λεμεσού ΚΑ΄ - Κοντοβάθεια
  22. Δημοτικό Σχολείο Λεμεσού ΚΖ΄ - Τιμίου Προδρόμου
  23. Δημοτικό Σχολείο Μαζωτού
  24. Δημοτικό Σχολείο Παλουριώτισσας Γ΄
  25. Δημοτικό Σχολείο Πάφου Ε΄ - Αγίου Δημητρίου
  26. Δημοτικό Σχολείο Πυργών
  27. Δημοτικό Σχολείο Σταυρού (Κ.Α΄)
  28. Δημοτικό Σχολείο Φανερωμένης
  29. Δημοτικό Σχολείο Ψευδά
  30. Δημοτικό Σχολείο Ψιμολόφου 
  31. Απεήτειο Γυμνάσιο Αγρού
  32. Β΄ Περιφερειακό Γυμνάσιο Λευκωσίας
  33. Γυμνάσιο Αγίου Ιωάννη Κάτω Πολεμιδιών
  34. Γυμνάσιο Αγλαντζιάς
  35. Γυμνάσιο Ανθουπόλεως
  36. Γυμνάσιο Γερίου
  37. Γυμνάσιο Ζακακίου
  38. Γυμνάσιο Κοκκινοχωρίων Πάνου Ιωάννου
  39. Γυμνάσιο Παναγίας Θεοσκέπαστης
  40. Περιφερειακό Γυμνάσιο Ξυλοφάγου
  41. Λύκειο Αγίου Γεωργίου
  42. Λύκειο Αγίου Ιωάννη
  43. Λύκειο Αρχιεπισκόπου Μακαρίου Γ΄ - Δασούπολη
  44. Λύκειο Βεργίνας
  45. Λύκειο Εθνομάρτυρα Κυπριανού Στροβόλου
  46. Λύκειο Κοκκινοχωρίων Φώτη Πίττα
  47. Λύκειο Κύκκου Πάφου
  48. Περιφερειακό Λύκειο Λιβαδιών
  49. Περιφερειακό Λύκειο Αποστόλου Λουκά Κολοσσίου
  50. Εσπερινό Γυμνάσιο και Λύκειο Λεμεσού
  51. Εσπερινό Γυμνάσιο και Λύκειο Λευκωσίας
  52. Περιφερειακό Γυμνάσιο και Λύκειο Λευκάρων
  53. Α΄ Τεχνική και Επαγγελματική Σχολή Εκπαίδευσης και Κατάρτισης Λευκωσίας
  54. Τεχνική και Επαγγελματική Σχολή Εκπαίδευσης και Κατάρτισης Λάρνακας
  55. Τεχνική και Επαγγελματική Σχολή Εκπαίδευσης και Κατάρτισης Μακάριος Γ΄

Σχολική Χρονιά 2018-2019

  1. Νηπιαγωγείο Δαλίου Α΄- Ανδρέα Παναγίδη
  2. Νηπιαγωγείο Παραλιμνίου Α΄
  3. Νηπιαγωγείο Προδρόμου - Φλωρίδειο 
  4. Δημοτικό Σχολείο Αγλαντζιάς Δ΄ (Κ.Α΄)
  5. Δημοτικό Σχολείο Δαλίου Β΄
  6. Δημοτικό Σχολείο Κυπερούντας
  7. Δημοτικό Σχολείο Λυθροδόντα - Μελέτειον
  8. Δημοτικό Σχολείο Σιας
  9. Δημοτικό Σχολείο Τσερίου Α΄
  10. Γυμνάσιο Αγλαντζιάς
  11. Γυμνάσιο Αποστόλου Παύλου
  12. Γυμνάσιο Ζακακίου
  13. Γυμνάσιο Γυμνάσιο Κοκκινοχωρίων Πάνου Ιωάννου
  14. Γυμνάσιο Μακεδονίτισσας
  15. Γυμνάσιο Νεάπολης
  16. Περιφερειακό Γυμνάσιο Ξυλοφάγου
  17. Περιφερειακό Γυμνάσιο Ξυλοτύμβου
  18. Εσπερινό Γυμνάσιο και Λύκειο Λευκωσίας
  19. Περιφερειακό Γυμνάσιο και Λύκειο Λευκάρων
  20. Λύκειο Αγίου Γεωργίου
  21. Λύκειο Αρχιεπισκόπου Μακαρίου Γ΄- Δασούπολη
  22. Λύκειο Βεργίνας
  23. Λύκειο Εθνομάρτυρα Κυπριανού Στροβόλου
  24. Λύκειο Αγίου Ιωάννη Κάτω Πολεμιδιών
  25. Λύκειο Κοκκινοχωρίων Φώτη Πίττα
  26. Λύκειο Κύκκου Πάφου
  27. Παγκύπριον Γυμνάσιον
  28. Περιφερειακό Λύκειο Αποστόλου Λουκά Κολοσσίου
  29. Α΄ Τεχνική Σχολή Λευκωσίας
  30. Τεχνική Σχολή Λάρνακας

Σχολική Χρονιά 2017-2018

  1. Νηπιαγωγείο Κοινωνικής Μέριμνας Αγίων Ομολογητών
  2. Δημοτικό Σχολείο Αγίου Ανδρέα (Κ.Α΄)
  3. Δημοτικό Σχολείο Αγίου Ανδρέα (Κ.Β΄)
  4. Δημοτικό Σχολείο Αγίου Δημητρίου
  5. Δημοτικό Σχολείο Αγίων Ομολογητών (Κ.Β΄)
  6. Δημοτικό Σχολείο Αγίων Τριμιθιάς
  7. Δημοτικό Σχολείο Αγλαντζιάς Δ΄ (Κ.Α΄)
  8. Δημοτικό Σχολείο Αλεθρικού
  9. Δημοτικό Σχολείο Γερίου Α΄
  10. Δημοτικό Σχολείο Δαλίου Β΄
  11. Δημοτικό Σχολείο Δασούπολης (Κ.Α΄)
  12. Δημοτικό Σχολείο Λακατάμειας Γ΄- Αγίου Γεωργίου
  13. Δημοτικό Σχολείο Λακατάμειας Ζ΄- Αγίου Παντελεήμονα
  14. Δημοτικό Σχολείο Λατσιών Α΄
  15. Δημοτικό Σχολείο Λυθροδόντα - Μελέτειον
  16. Δημοτικό Σχολείο Μακεδονίτισσας Γ΄- Στυλιανού Λένα
  17. Δημοτικό Σχολείο Σιας
  18. Δημοτικό Σχολείο Σταυρού (Κ.Β΄)
  19. Δημοτικό Σχολείο Τσερίου Α΄
  20. Δημοτικό Σχολείο Χρυσελεούσας (Κ.Α΄)
  21. Δημοτικό Σχολείο Χρυσελεούσας (Κ.Β΄)
  22. Γυμνάσιο Γερίου
  23. Γυμνάσιο Καλογεροπούλου
  24. Γυμνάσιο Κοκκινοχωρίων Πάνου Ιωάννου
  25. Γυμνάσιο Μακεδονίτισσας
  26. Γυμνάσιο Νεάπολης
  27. Γυμνάσιο Πολεμιδιών
  28. Τσίρειο Γυμνάσιο
  29. Λανίτειο Λύκειο
  30. Λύκειο Αγίας Φυλάξεως
  31. Λύκειο Αγίου Γεωργίου
  32. Λύκειο Αρχιεπισκόπου Μακαρίου Γ΄- Δασούπολη
  33. Λύκειο Βεργίνας
  34. Λύκειο Εθνομάρτυρα Κυπριανού Στροβόλου
  35. Λύκειο Πολεμιδιών
  36. Παγκύπριον Γυμνάσιον
  37. Περιφερειακό Γυμνάσιο και Λύκειο Λευκάρων
  38. Περιφερειακό Λύκειο Αποστόλου Λουκά Κολοσσίου
  39. Περιφερειακό Λύκειο Παλαιομετόχου Μ. Κουτσόφτα - Α. Παναγίδη
  40. Α΄ Τεχνική Σχολή Λευκωσίας
  41. Τεχνική Σχολή Λάρνακας

Σχολική Χρονιά 2016-2017

  1. Νηπιαγωγείο Αγίου Δημητρίου
  2. Δημοτικό Σχολείο Αγίου Δημητρίου
  3. Δημοτικό Σχολείο Αγίων Ομολογητών (Κ.Β΄)
  4. Δημοτικό Σχολείο Δασούπολης (Κ.Α΄)
  5. Δημοτικό Σχολείο Μακεδονίτισσας Γ΄- Στυλιανού Λένα
  6. Δημοτικό Σχολείο Σταυρού (Κ.Β΄)
  7. Γυμνάσιο Αγίας Φυλάξεως
  8. Γυμνάσιο Αγλαντζιάς
  9. Γυμνάσιο Γερίου
  10. Γυμνάσιο Κοκκινοχωρίων Πάνου Ιωάννου
  11. Γυμνάσιο Λευκάρων
  12. Γυμνάσιο Μακεδονίτισσας
  13. Γυμνάσιο Πετράκη Κυπριανού
  14. Γυμνάσιο Πολεμιδιών
  15. Γυμνάσιο Σταυρού
  16. Ενιαίο Λύκειο Κύκκου Β΄
  17. Λανίτειο Λύκειο
  18. Λύκειο Αριχεπισκόπου Μακαρίου Γ΄- Δασούπολη
  19. Λύκειο Βεργίνας
  20. Λύκειο Κοκκινοχωρίων Φώτη Πίττα
  21. Λύκειο Λατσιών
  22. Παγκύπριον Γυμνάσιον
  23. Περιφερειακό Λύκειο Παλαιομετόχου Μ. Κουτσόφτα – Α. Παναγίδη
  24. Α΄ Τεχνική Σχολή Λευκωσίας

 

Σχολική Χρονιά 2015-2016

Πιλοτική Εφαρμογή Ενιαίας Πολιτικής για την Επαγγελματική Μάθηση των Εκπαιδευτικών Λειτουργών

  1. Νηπιαγωγείο Ποταμού Γερμασόγειας Α΄
  2. Νηπιαγωγείο Λιοπετρίου
  3. Δημοτικό Σχολείο Γερίου Α΄
  4. Δημοτικό Σχολείο Γιόλου (Περιφερειακό Ενιαίο Ολοήμερο)
  5. Δημοτικό Σχολείο Δασούπολης (Κ.Α΄)
  6. Δημοτικό Σχολείο Έγκωμης Α΄ (Κ.Α΄)
  7. Δημοτικό Σχολείο "Ιαματική" (Περιφερειακό Ενιαίο Ολοήμερο)
  8. Δημοτικό Σχολείο Καλού Χωριού Ορεινής
  9. Δημοτικό Σχολείο Λακατάμειας Β΄- Αγίου Μάμα
  10. Δημοτικό Σχολείο Λεμεσού ΚΒ΄ - Αγίου Γεωργίου
  11. Δημοτικό Σχολείο Λεμεσού ΙΑ΄ (Κ.Β΄) - Τσίρειο
  12. Δημοτικό Σχολείο Μακεδονίτισσας Γ΄ - Στυλιανού Λένα
  13. Δημοτικό Σχολείο Ποταμού Γερμασόγειας Β΄
  14. Δημοτικό Σχολείο Σταυρού (Κ.Β΄)
  15. Γυμνάσιο Διανέλλου και Θεοδότου
  16. Ενιαίο Λύκειο Κύκκου Α΄
  17. Λανίτειο Λύκειο 
  18. Λύκειο Αραδίππου "Τάσος Μητσόπουλος"
  19. Λύκειο Παλουριώτισσας
  20. Περιφερειακό Λύκειο Παλιομετόχου Μ. Κουτσόφτα - Α. Παναγίδη 
  21. Τεχνική Σχολή Λάρνακας

 

Πρόγραμμα Υποστήριξης Επαγγελματικής Μάθησης

  1. Νηπιαγωγείο Ανθούπολης
  2. Νηπιαγωγείο Αραδίππου Α΄
  3. Δημοτικό Σχολείο Αγλαντζιάς Α΄ - Αγίου Γεωργίου
  4. Δημοτικό Σχολείο Αλάμπρας
  5. Δημοτικό Σχολείο Κόρνου
  6. Δημοτικό Σχολείο Λακατάμειας Ε΄ - Αγίου Ιωάννη Χρυσοστόμου
  7. Δημοτικό Σχολείο Λεμεσού Ι΄ (Κ.Α΄) - Χαλκούτσας
  8. Δημοτικό Σχολείο Λιβαδιών (Κ.Β΄)
  9. Δημοτικό Σχολείο Μουτταγιάκας 
  10. Δημοτικό Σχολείο Παλουριώτισσας Α΄ (Κ.Α΄)
  11. Δημοτικό Σχολείο Παρεκκλησιάς 
  12. Δημοτικό Σχολείο Πέγειας 
  13. Δημοτικό Σχολείο Πέρα Χωρίου Νήσου Α΄
  14. Δημοτικό Σχολείο Σωτήρας Α΄
  15. Δημοτικό Σχολείο Σωτήρας Β΄
  16. Γυμνάσιο Κωνσταντινουπόλεως
  17. Λύκειο Ακροπόλεως

 

Σχολική Χρονιά 2014-2015

  1. Νηπιαγωγείο Δρομολαξιάς
  2. Νηπιαγωγείο Λακατάμειας Δ΄ - Αγίου Νεοφύτου
  3. Νηπιαγωγείο Λιοπετρίου
  4. Δημοτικό Σχολείο Αγίου Λαζάρου Β΄
  5. Δημοτικό Σχολείο Αγίου Μάρωνα
  6. Δημοτικό Σχολείο Αγλαντζιάς Α΄ - Αγίου Γεωργίου
  7. Δημοτικό Σχολείο Αλάμπρας
  8. Δημοτικό Σχολείο "Ιαματική" (Περιφερειακό Ενιαίο Ολοήμερο)
  9. Δημοτικό Σχολείο Κιτίου
  10. Δημοτικό Σχολείο Κόρνου
  11. Λανίτειο Γυμνάσιο