Αναφορικά με το πιο πάνω θέμα, και σε συνέχεια προηγούμενης εγκυκλίου (αρ. φακ. 7.3.15.4.12, ημερομηνίας 4 Φεβρουαρίου 2015), το Παιδαγωγικό Ινστιτούτο Κύπρου υπενθυμίζει ότι διεξάγεται αξιολόγηση των Προγραμμάτων Επιμόρφωσης που προσφέρονται κατά την τρέχουσα σχολική χρονιά ή έχουν προσφερθεί σε προηγούμενες χρονιές προς Εκπαιδευτικούς Μέσης και Μέσης Τεχνικής Επαγγελματικής Εκπαίδευσης.

Με την παρούσα, ευχαριστούμε θερμά τους εκπαιδευτικούς, Β. Διευθυντές και Διευθυντές που έχουν συμπληρώσει τα σχετικά ερωτηματολόγια, καθώς και, ειδικότερα τις Διευθύνσεις των σχολείων που έχουν αποστείλει τους φακέλους με τα συμπληρωμένα ερωτηματολόγια.

Παρακαλούνται οι Διευθυντές/ντριες που δεν έχουν ακόμα αποστείλει τους φακέλους με τα ερωτηματολόγια να το πράξουν το συντομότερο δυνατόν, σημειώνοντας στον φάκελο με το προπληρωμένο ταχυδρομικό τέλος το όνομα του σχολείου.

Για οποιαδήποτε διευκρίνιση μπορείτε να επικοινωνείτε με την υπεύθυνη διεξαγωγής της έρευνας, κ. Μαρία Ιωάννου, στο τηλέφωνο 25564260 και στο email Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε. .

Σας ευχαριστούμε πολύ για την πολύτιμη συμβολή σας.