Αναφορικά με το πιο πάνω θέμα σας ενημερώνουμε για τις αλλαγές που προέκυψαν στις ημερομηνίες για δύο ομάδες επιμόρφωσης στις Εικαστικές Τέχνες και μια ομάδα επιμόρφωσης στην Ιστορία:

Εικαστικές Τέχνες

Λάρνακα 1: Η συνάντηση που είχε προγραμματιστεί για τις 15/2/2012 θα πραγματοποιηθεί στις 24/2/2012 στο Γυμνάσιο Ξυλοτύμπου.

Λεμεσός – Πάφος 2: Η συνάντηση που είχε προγραμματιστεί για τις 17/2/2012 θα πραγματοποιηθεί στις 22/2/2012 στο Παιδαγωγικό Ινστιτούτο (Παράρτημα Λεμεσού).

Στο Παράρτημα αναγράφονται αναλυτικά οι εκπαιδευτικοί και τα σχολεία που συμμετέχουν στις συγκεκριμένες ομάδες.

Ιστορία

Λευκωσία – Διδάσκοντες Γ΄ τάξης: Η συνάντηση που είχε προγραμματιστεί για τις 16/2/2012 θα πραγματοποιηθεί στις 21/2/2012 στο Παιδαγωγικό Ινστιτούτο, Λατσιά.

Παρακαλούμε να ενημερώσετε για τις αλλαγές τους καθηγητές του σχολείου σας που συμμετέχουν στις συγκεκριμένες ομάδες.

Εγκύκλιος και παράρτημα