Αναφορικά με το πιο πάνω θέμα, και σε συνέχεια της εγκυκλίου με ημερομηνία 1/9/2011, παρακαλείσθε όπως κοινοποιήσετε στους Βοηθούς Διευθυντές του σχολείου σας, που θα παρακολουθήσουν το πρόγραμμα επιμόρφωσης στο Παιδαγωγικό Ινστιτούτο το τρέχον σχολικό έτος, τον επισυναπτόμενο τελικό κατάλογο ημερών παρακολούθησης στο Πρόγραμμα. Ο κατάλογος έχει αναθεωρηθεί, ώστε να εξυπηρετηθούν οι ανάγκες των σχολείων και περιλαμβάνει την ημέρα και το χώρο όπου ο/η κάθε Βοηθός Διευθυντής/τρια θα παρακολουθεί το Πρόγραμμα (κεντρικό κτήριο Παιδαγωγικού Ινστιτούτου, Λευκωσία ή παράρτημα Παιδαγωγικού Ινστιτούτου, Λεμεσός).

Στον παρακάτω πίνακα υπενθυμίζονται η ημερομηνία έναρξης του Προγράμματος για την κάθε ομάδα και ο χώρος πραγματοποίησης των συναντήσεων.

Ημέρα παρακολούθησης Προγράμματος Ημερομηνία έναρξης Προγράμματος Ώρα Ομάδα Κέντρο παρακολούθησης Προγράμματος
Δευτέρα 17/10/2011 8:30 π.μ. ΛΕΥΔ1 Λευκωσία
Τρίτη 18/10/2011 8:30 π.μ. ΛΕΥΤ2 ΛΕΜΤ1 Λευκωσία Λεμεσός