Αναφορικά με το πιο πάνω θέμα, το Υπουργείο Παιδείας, Πολιτισμού, Αθλητισμού και Νεολαίας, ανακοινώνει την προσφορά διαδικτυακού σεμιναρίου το οποίο διοργανώνει το Παιδαγωγικό Ινστιτούτο σε συνεργασία με την Υπηρεσία Εκπαιδευτικής Ψυχολογίας του ΥΠΠΑΝ. Το διαδικτυακό σεμινάριο αφορά στο θέμα «Διαχείριση Συναισθηματικών Αντιδράσεων Μαθητών Γυμνασίου κατά τη διάρκεια της πανδημίας».

Το σεμινάριο θα προσφερθεί μέσω του συνδέσμου https://bit.ly/3xNjqxm την Τρίτη 25 Μάϊου 2021 στις 11:00 π.μ. - 12:30 μ.μ. και καλούνται να το παρακολουθήσουν γονείς μαθητών Γυμνασίου.

Παρακαλούμε όπως ενημερωθούν οι γονείς σχετικά, ώστε να αξιοποιήσουν την ευκαιρία αυτή για ενημέρωση.

Για οποιεσδήποτε πληροφορίες μπορείτε να απευθύνεστε μέσω ηλ. ταχυδρομείου στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε. ή Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε.