Αναφορικά με το πιο πάνω θέμα και σε συνέχεια εγκυκλίου με αρ. φακ. 7.6.01.30 και ημερ. 23 Ιανουαρίου 2018, σας ενημερώνουμε ότι, λόγω του μεγάλου ενδιαφέροντος συμμετοχής στο Επιμορφωτικό Σεμινάριο που θα προσφέρει o διακεκριμένος Καθηγητής Γλωσσολογίας κ. Γεώργιος Μπαμπινιώτης, και το οποίο θα πραγματοποιηθεί τη Δευτέρα, 12 Φεβρουαρίου 2018, στο Πανεπιστήμιο Frederick, στη Λευκωσία (11:00-12:30), όπως επίσης και την Πέμπτη, 15 Φεβρουαρίου 2018, στο Λύκειο Πολεμιδιών, στη Λεμεσό (11:30-13:00), διατίθεται επιπρόσθετος αριθμός θέσεων για τους εκπαιδευτικούς της Δημοτικής, Μέσης Γενικής και Μέσης Τεχνικής και Επαγγελματικής Εκπαίδευσης. Επομένως, η σχετική ηλεκτρονική πλατφόρμα εγγραφών θα παραμείνει ενεργή μέχρι και την Πέμπτη, 8 Φεβρουαρίου 2018.

Σημειώνουμε ότι θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας, βάσει της χρονικής στιγμής υποβολής της δήλωσης ενδιαφέροντος.

Παρακαλούμε όπως ενημερώσετε σχετικά τους/τις εκπαιδευτικούς του σχολείου σας.

Ηλεκτρονική υποβολή δήλωσης συμμετοχής