Αναφορικά με το πιο πάνω θέμα, και στο πλαίσιο εργασίας της Διατμηματικής Επιτροπής του Υπουργείου μας για την Ισότητα των Φύλων στην Εκπαίδευση, ανακοινώνονται τα αποτελέσματα του εν λόγω Διαγωνισμού, ο οποίος προκηρύχθηκε με την ταυτάριθμη εγκύκλιο ημερ. 18 Νοεμβρίου 2016.

Ο Υπουργός Παιδείας και Πολιτισμού κ. Κώστας Καδής και η Υπουργός Εργασίας, Πρόνοιας και Κοινωνικών Ασφαλίσεων κ. Ζέτα Αιμιλιανίδου θα επιδώσουν τα βραβεία και τους επαίνους στους μαθητές και τις μαθήτριες την Τρίτη, 9 Μαΐου 2017, ώρα 11:00 π.μ., στην Αίθουσα Εκδηλώσεων του Υπουργείου Παιδείας και Πολιτισμού.

Παρακαλείστε όπως δηλώσετε τη συμμετοχή των μαθητών/τριών του σχολείου σας και των συνοδών τους στην Τελετή Βράβευσης στο ηλεκτρονικό ταχυδρομείο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε. , το αργότερο μέχρι την Πέμπτη 4 Μαΐου 2017.

Εγκύκλιος και αποτελέσματα