Νέος Οδηγός Επαγγελματικής Μάθησης των Εκπαιδευτικών στο σχολείο

Teachers’ Professional Learning Programme: A Guide for Planning, Implementation, Support

Ηλεκτρονική Πύλη Επαγγελματικής Μάθησης

Οδηγός καταχώρισης σχεδίου δράσης Ε.Μ.

Οδηγίες εγγραφής σχολείου στην Πύλη Ε.Μ.

Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να επικοινωνείτε με το Παιδαγωγικό Ινστιτούτο:

Δρ Μαρία Ηρακλέους

Phone22402387

Δρ Έφη Παπαριστοδήμου

Phone22402345

Phone22402378

Χριστίνα Σταύρου

Phone22402377

Πιο κάτω εμφανίζονται Εγκύκλιοι – Ανακοινώσεις που σχετίζονται με την Επαγγελματική Μάθηση (Σχολική Χρονιά 2016-2017).

Ημερομηνία Τίτλος
22 Μαΐου 2017 Εφαρμογή της Ενιαίας Πολιτικής για την Επαγγελματική Μάθηση των εκπαιδευτικών (Ε.Μ.) μέσω της Ηλεκτρονικής Πύλης για την Επαγγελματική Μάθηση (Υποβολή τελικού απολογισμού)
21 Μαρτίου 2017 Εφαρμογή της Ενιαίας Πολιτικής για την Επαγγελματική Μάθηση των εκπαιδευτικών (Ε.Μ.) μέσω της Ηλεκτρονικής Πύλης για την Επαγγελματική Μάθηση (Υποβολή ενδιάμεσου απολογισμού)
19 Οκτωβρίου 2016 Εφαρμογή της πολιτικής για την Επαγγελματική Μάθηση των εκπαιδευτικών (Ε.Μ.) κατά το 2016 - 2017 στα σχολεία (Ανακοίνωση)