Αναφορικά με το πιο πάνω θέμα, παρακαλείσθε όπως κοινοποιήσετε στους Βοηθούς Διευθυντές του Σχολείου σας που θα παρακολουθήσουν το Πρόγραμμα Επιμόρφωσης για Βοηθούς Διευθυντές Σχολείων Μέσης Γενικής και Μέσης Τεχνικής και Επαγγελματικής Εκπαίδευσης στο Παιδαγωγικό Ινστιτούτο, κατά την σχολική χρονιά 2016 – 2017, τον τελικό κατάλογο με τα ονόματα των συμμετεχόντων, όπως αυτά αναγράφονται στο Παράρτημα. Σύμφωνα με τη νομοθεσία (σχέδια υπηρεσίας), η παρακολούθηση των συναντήσεων είναι υποχρεωτική.

Στα πλαίσια του Προγράμματος θα διεξαχθούν 24 συναντήσεις στο Παιδαγωγικό Ινστιτούτο στη Λευκωσία και στο Παράρτημα του Παιδαγωγικού Ινστιτούτου στη Λεμεσό. Οι συναντήσεις θα διεξάγονται κάθε Τρίτη και Πέμπτη στη Λευκωσία και κάθε Τρίτη στη Λεμεσό, μεταξύ των ωρών 8:30 - 13:00. Οι συναντήσεις θα αρχίσουν στις 18 Οκτωβρίου 2016, για τους εκπαιδευόμενους των ομάδων της Τρίτης, και στις 13 Οκτωβρίου 2016, για τους εκπαιδευόμενους της ομάδας της Πέμπτης.

Για περισσότερες πληροφορίες παρακαλώ επικοινωνήστε με τους λειτουργούς του Παιδαγωγικού Ινστιτούτου, Δρα Έλενα Χριστοφίδου και κ. Καλυψώ Απέργη στα τηλέφωνα 22402368 και 22402378 ή στις ηλεκτρονικές διευθύνσεις Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε. , Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε. .

Παράρτημα