Αναφορικά με το πιο πάνω θέμα και σε συνέχεια της εγκυκλίου (Αρ Φακ. Π.Ι. 7.7.09.16 και Ημερ. 23/1/15) σας πληροφορώ για τις πιο κάτω αλλαγές στο Πρόγραμμα Επιμόρφωσης για τους Εκπαιδευτικούς που διδάσκουν Μαθηματικά στην Δ΄ τάξη στο πλαίσιο του αναθεωρημένου Αναλυτικού Προγράμματος Μαθηματικών.

1. Η συνάντηση για την ομάδα Λευκωσία 2 θα γίνει στις 6/3/15 και όχι στις 25/2/15, όπως αρχικά είχε προγραμματιστεί. Η συνάντηση θα πραγματοποιηθεί στο Δ΄ Δημοτικό Σχολείο Λατσιών.
  2. Η συνάντηση για την ομάδα Λεμεσός 1 θα γίνει στις 27/2/15 και όχι στις 25/2/15, όπως αρχικά είχε προγραμματιστεί. Η συνάντηση θα πραγματοποιηθεί στο Δ΄ Δημοτικό Σχολείο Λεμεσού (ΚΒ).

Παρακαλείστε να ενημερώσετε τους εκπαιδευτικούς του σχολείου σας για τις πιο πάνω αλλαγές στο Πρόγραμμα, ώστε να συμμετάσχουν σε αυτό σύμφωνα με τις νέες πληροφορίες.